FAQ

Ile jest serwerów?

Na dany moment są online 2 serwerów. Lista poniżej:

World Online PL - Online
Apex Open Beta - Online


Skąd pobrać oryginalne pliki Need for Speed World?

Należy kliknąć w zakładkę Pobieranie w menu. Zostaniesz przeniesiony do strony z pobieraniem. W dolnym prawym okienku zobaczysz "Pobierz pliki gry". Po przejściu na zakładkę pobieranie należy kliknąć w to okno:


Od czasu do czasu, wyskakują mi błędy
(ServerError_Fatal_ErrorCode_cyfra)

Najczęsciej 5, 6, 7, 10, 13, 500
Wszystkie wymienione są spowodowane brakiem połączenia z serwerem. Zazwyczaj pomaga ponowne zalogowanie sie na serwer
Wina błędu może leżeć po stronie serwera lub Twojego połączenia internetowego. W przypadku serwera, będzie to na początku normą gdyż są to beta-testy. Jeśli natomiast uważasz że jest to wina Twojego internetu zastosuj się następujących kroków:
1. Zrestartuj modem/router. Zazwyczaj jest to duży przycisk umieszczony z tyłu urządzenia.
2. Sprawdź moc nadawania. W przypadku korzystania z Wi-Fi zaleca się by być jak najbliżej routera. Jeśli natomiast nie jest to możliwe. Dokupienie dodatkowego AP (Punktu dostępu) który przedłuży Wasz zasięg.
3. Najbardziej dobrym rozwiązaniem jest jednak podłączanie jednostki centralnej kablem Ethernet
4. Sprawdź kto korzysta z Twojego internetu. Jest to kluczowe ponieważ im więcej urządzeń jest podłączonych do jednej sieci tym gorsza wydajnośc i a co za tym idzie, pojawienie się lagów.Skąd pobrać launchery?

Należy kliknąć w zakładkę Pobieranie w menu. Zostaniesz przeniesiony do strony z pobieraniem. W górnej częsci strony zobaczysz 2 launchery. W swojej funkcjonalności niczym się nie róznią oprócz stylem - launcher metonatora posiada licznik ping i jest podobny do launchera Need for Speed World zanim jego serwery nie zostały wyłączone. Po przejściu na zakładkę pobieranie należy kliknąć w dowolne okno: